“ХРИСТОВА НЕВЕСТА ДНЕСЬ ПОКАЯНИЕМ ЯВИСЯ”. У СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ СОБОРІ ПРОЙШЛИ НЕДІЛЬНІ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ МАРІЇ ЄГИПЕТСЬКОЇ

У п’яту неділю Великого посту християни згадують преподобну Марію Єгипетську — грішницю, яка стала святою. Її життя — це історія про те, як Бог зцілює людину, що усвідомлює безсилля в боротьбі з пристрастями. Але каяття, це лише засіб, головна ж мета — пройти шлях від духовної смерті до відродження разом з Христом. Тільки так людина може пережити Велику Жертву як реальну та абсолютно особисту подію. І з нинішньої неділі провідним мотивом життя Церкви стає тема прийдешніх страждань Спасителя. Вже з понеділка вірянин разом з апостолами та Ісусом вступлять на останню дорогу до Єрусалима, з якої ніхто з них не зверне до самого кінця.

5 квітня 2020 року у Свято-Вознесенському соборі міста Конотоп пройшли богослужіння п’ятої неділі Великого посту. Літургію по чину святителя Василія Великого звершив архієпископ Роман у співслужінні соборного духовенства.

Після запричасного вірша протоієрей Володимир Ковшар звернувся до вірян з проповіддю.