У СУБОТУ АКАФІСТУ У СВЯТО-ХАРАЛАМПІЄВСЬКОМУ МОНАСТИРІ ЗВЕРШИЛИ МОЛЕБНИЙ СПІВ НЕБЕСНІЙ ЦАРИЦІ

Напередодні суботи п’ятої седмиці Великого посту в православних храмах відбувається акафіст, присвячений прославлянню Божої Матері, який інакше називається Похвалою Пресвятої Богородиці.

За традицією це богослужіння ділиться на чотири частини. На початку утрені, після кафізми, а також по 3-й і 6-й піснях канону архієрей разом з духовенством виходять в центр храму і читають акафіст перед особливо шанованими іконами Божої Матері. Перед початком і в кінці кожної частини хори виконують кондак Благовіщення, в якому всі віруючі прославляють Небесну Царицю і просять Її дарувати їм захист і розраду.

Увечері 3 квітня 2020 року духовенство Свято-Харалампієвського жіночого монастиря начолі з Високопреосвященнішим Романом, архієпископом Конотопським і Глухівським звершили акафіст – Похвалу Пресвятій Богородиці.

За богослужінням молилися ігуменя Софія та сестри монастиря.