Ювілей освячення Всіхсвятського храму м.Конотоп

12 лютого в день пам’яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський, звершив Божественну Літургію у храмі Всіх Святих м. Конотоп.

Архіпастирю співслужило духівництво Конотопського благочиння та гості у священному сані.

Після завершення Богослужіння Владика Роман привітав настоятеля храму о. Ігоря (Казьмірука) та парафіян з 10-річним ювілеєм з дня освячення престолу храму на честь Всіх Святих.

Будівництво церкви продовжувалося 8 років і по праву називається «народним». Храм виріс від камінця до хрестів на куполах завдяки сотням рук православних людей, десяткам підприємств та організацій м. Конотопа, які внесли посильний вклад у будівництво.

Настоятель храму  подякував всім, хто долучився до цієї Божої справи. Старанно готувалися до знаменної події діти недільної школи «Від серця до серця», що діє при храмі Всіх Святих. Вихованці потішили святковими поробками, листівками та пряниками, а також привітали всіх присутніх віршами та подарували квіти.

На завершення святкування відбулася трапеза.