15 лютого. Стрітення Господнє

15 лютого, у день Стрітення Господнього Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівский, звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м.Конотоп. Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Богдан Никитюк, клірик собору протоієрей Володимир Ковшар, клірик собору ієрей Іоанн Бородін, клірик собору протодиякон Василій Нисторяк, клірик собору диякон Даниїл Чорний.

Перед Богослужінням владика звершив чин освячення Стрітенських свічок та окропив людей святою водою.

Після причасного вірша зі словом проповіді до чисельної пастви звернувся прот.Володтмир Ковшар.

По завершенні Богослужіння виголосив проповідь архіпастир.

Далі Високпреосвященіший владика Роман звершив панихиду по спочилим воїнам у парку воїнів-афганців.

О 7.00 годині ранку парафіяни мали змогу помолитися на акафісті Стрітенню Господньому та освятити водичку, який звершив протоієрей Володимир Ковшар.