21 листопада 2022 року, в день пам’яті собора святого Архистратига Божого Михаїла з усіма Небесними Силами, Митрополит Конотопський і Глухівський Роман звершив богослужіння у Спасо-Преображенському храмі м. Кролевець.

21 листопада 2022 року, в день пам’яті собора святого Архистратига Божого Михаїла з усіма Небесними Силами, Митрополит Конотопський і Глухівський Роман звершив богослужіння у Спасо- Преображенському храмі м. Кролевець.
За Божественною Літургією були нагороджені церковними нагородами слідуючі клірики Кролевецького благочиння: протоієрей Олег Симоненко удостоївся носіння митри, а протоієрей Георгій Бондарчук – хреста з прикрасами.
По завершенні Божественної літургії Владика Роман звернувся до богомольців з архіпастирською проповіддю.
Високопреосвященний Митрополит Роман мав приємну нагоду привітати сьогодні настоятеля храму протоієрея Михаїла Минду з Днем Ангела! Владика побажав отцю Михаїлу сумлінно продовжувати служіння, бути прикладом для вірян у справах доброчинності, відданості Церкві і непохитності у вірі Христовій.