Високопреосвященніший Роман, Митрополит Конотопський і Глухівський відслужив Божественну Літургію в Роменській єпархії.

Виконуючи свій архипастарський обов’язок Високопреосвященніший Роман, Митрополит Конотопський і Глухівський, який являється тимчасово керуючий Роменською єпархією, вже в деякий раз відвідав Роменську єпархію задля підтримки вірних цієї єпархії.
У 23-ту неділю по П’ятидесятниці, владика Роман звершив Божественну Літургію у Свято-Георгіївському храмі Роменського благочиння Роменської єпархії. Після читання Євангелія владика виголосив проповідь до прихожан цього храму. Під час Божественної Літургії були виголошені прохання за мир в Україні. Його Високопреосвященству співслужили настоятель та гості храму. Після Літургії владика Роман привітав усіх присутніх богомольців із Воскресним днем.