Представники Конотопської єпархії взяли участь у форумі “Церква відкрита для суспільства”

26 серпня у м. Лозова Харківської області пройшов другий православний форум, ініціатором якого стали Союз православних жінок України та духовенство Харківської єпархії. На форум була запрошена делегація і від Конотопської єпархії, яку з благословіння Архієпископа Романа очолив секретар Конотопської єпархії, прот. Богдан Никитюк. Тема форуму “Церква відкрита для суспільства”. Духовенство, представники влади, вчителі, лікарі, молодь і всі люди доброї волі змогли поговорити про пошуки можливостей для допомоги людям, роботи з дітьми і молоддю. Обмінялися досвідом. Говорили про місце психотерапії в Церкві, про активну роботу духовенства в медичних, освітніх та інших сферах життя людини.