Щоденні архіви: 20.08.2021

Відбувся захід присвячений 30-й річниці Незалежності

19 серпня 2021 року у великій залі Конотопської адміністрації Продовжити читання

Свято Преображення Господнього

19 серпня у день свята Преображення Господнього Продовжити читання

Свято Борзнянської ікони Пресвятої Богородиці

16 серпня у день свята Борзнянської ікони Божої Матері та день народження правлячого архієрея Ніжинської єпархії, Продовжити читання

Богослужіння в Іосафатовій Долині

Продовжити читання

Богослужіння у день свята семи мучеників Маковіїв

14 серпня 2021 року у день свята семи мучеників Макковіїв Продовжити читання

Свято Воргольської ікони Пресвятої Богородиці

12серпня 2021року Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський очолив Божественну Літургію у селі Воргол, на місці явлення чудотворної ікони Божої Матері “Воргольська”.

Свято Смоленської ікони

10 серпня, у день пам’яті ікони Божої Матері “Смоленська” Високопреосвященніший Роман архієпископ, Конотопський і Глухівський звершив Божественну Літургію у Трьох-Анастасіївському соборі м. Глухів.

Свято великомученика і целителя Пантелеймона

9 серпня, у день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона Високопреосвященніший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський очолив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Конотоп.

Богослужіння у місті Зоря

8 серпня 2021 року Високопреосвященніший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський очолив Божественну Літургію у храмі на честь Архистратига Божого Михаїла м. Зоря Рівненської області.

Свято Почаївської ікони Пресвятої Богородиці

5 серпня 2021 року у день свята на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці Продовжити читання