СВЯТО НА ЧЕСТЬ АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА

Людині важко уявити собі ангельський світ – сферу, де безтілесні істоти невпинно підносять хвалу своєму Творцю. Ще більш неймовірною є можливість дисгармонії серед цих розумних творінь, які на відміну від людей, можуть споглядати Божественну славу невпинно. Однак Церква вчить, що в небесних сферах одного разу стався конфлікт: самий обдарований ангел Денниця або Люцифер загордився, захотів сам стати богом і повів за собою інших ангелів. У цей самий момент і пролунав грізно-обурений голос архангела Михайла, який запитав у Зоряниці і його поплічників: «Хто як Бог ?!». Після чого ангельське воїнство, явивши приклад непохитної вірності Богу, зкинуло повсталих і відновило гармонію серед Небесних Сил.

21 листопада 2020 року Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський очолив Божественну Літургію у храмі на честь Архистратига Михаїла с. Зоря Рівненської єпархії. У цей день храму виповнилося 30 років.