У ВСІХСВЯТСЬКОМУ ХРАМІ ПРОЙЛИ ПРЕСТОЛЬНІ ТОРЖЕСТВА

Відомо, що Христос під час земного життя не написав жодної книги. Євангеліє, яким живе християнство — це спогади учнів про життя і вченні Спасителя, записані на папері. Але Ісус, восходячи до Небесного Отця, залишив щось важливіше, ніж книги про Себе. Він залишив Церкву — суспільство людей, яке знає Його особисто і живе цим знанням.

У ній Христос перебуває у всій повноті серед Свого народу і дає можливість зустрітися з Собою лицем до лиця. Тих, хто по-справжньому на це здатний не багато. Таких людей називають святими, тими, для кого вища мета — навчитися жити в постійній присутності Бога. Всіх їх Церква особливим чином прославляє в першу неділю після П’ятдесятниця, іменованою Неділею Всіх святих.

14 червня 2020 року у Всіхсвятському храмі міста Конотоп архієпископ Конотопський і Глухвський Роман звершив Божественну Літургію у співслужінні духовенства єпархії та гостей у священному сані які прибули на престольне свято.