ОСТАННІЙ ВИКЛИК АДУ

Воскресіння з мертвих праведного Лазаря можна по праву назвати останнім великим дивом Ісуса Христа перед початком Його Страждань. До того, як смиренно вступити на Хресну дорогу, Спаситель ще раз відкриває людям правду про Свій божественний статус — Він воскрешає мертвого, який був похований вже чотири доби. Це чудо стало ще одним проявом милосердя Божого, і не тільки щодо Лазаря і його близьких, але і до всіх людей. Він зробив це відкрито і при багатьох свідках. Таке надприродне явище було покликане зміцнити віру учнів Христа, а також дати противникам Господа можливість побачити в Ньому справжнього Месію, Якому підкоряється сама смерть.

11 квітня 2020 року, у Лазареву Суботу, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, очолив Божественну Літургію Свято-Троїцькому храмі с. Любитове Кролевецького округу.