“ДНЕСЬ СПАСЕНИЯ НАШЕГО НАЧАЛО” У СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КОНОТОПСЬКИЙ АРХІПАСТИР ОЧОЛИВ ЛІТУРГІЮ

Згадуючи Благовіщення Діви Марії, Церква святкує одне з головних подій у справі порятунку людини. До втілення Свого Сина Господь готує людство вже з часу скоєння Адамом першого гріха. Але Творець нікого не змушує слідувати цим шляхом насильно. Настає момент, коли людина повинна погодитися з Божественним домостроітельством або відкинути його. І цю згоду від імені всіх людей приносить зовсім юна дівчина Марія, Яка цілком і повністю довіряє себе Господу і є Тою, Кому випала честь стати Матір’ю втілившагося Бога.

7 квітня 2020 року правлячий архієрей Конотопської єпархії архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, звершив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп.

Після богослужіння владика і духовенство здійснили славлення перед іконою Благовіщення Пресвятої Богородиці.