“ЧАС ПОКАЯННЯ : ДО ТЕБЕ ПРИХОДЖУ, МОЄМУ ТВОРЦЕВІ”. АРХІЄПИСКОП РОМАН ПРОЧИТАВ ЗАВЕРШАЛЬНУ ЧАСТИНУ ВЕЛИКОГО ПОКАЯННОГО КАНОНУ

Написаний багато віків тому канон преподобного Андрія Критського і в сьогодення є “камертоном” покаянного стану. 250 тропарів, наповнених образами зі Священного Писання, задають тон поста, підносять християнам уроки покаяння і навчають боротьбі з духовними недугами. Для того, щоб у кінці сорокаденних мандрів з чистим серцем і наповненою душею зустріти воскреслого Спасителя Ісуса Христа.

5 березня, в четвертий день Великого посту Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмі на честь князя Володимира Великого та у храмі на честь Різдва Христового міста Шостка.