ПРЕСТОЛЬНЕ ТОРЖЕСТВО У СВЯТО-ХАРАЛАМПІЄВСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ

У неділю про Страшний Суд, та день пам’яті священномученика Харалампія, Високопреосвященніший Олександр, архієпископ Городницький очолив святкову Божественну Літургію у співслужінні архієпископа Конотопського і Глухівського Романа, духовенства єпархії та гостей у священному сані, які прибули до Свято-Харалампієвського жіночого монастиря с. Гамаліївка, Шосткинського благочиння на престольне свято.
За богослужінням настоятельниця монастиря ігуменя Софія була удостоєна церковної нагороди – “Хрест з прикрасами”, а також меценати та викладачі недільних шкіл були відзначені медалями та архіерейськими грамотами.
На престольне свято також прибули настоятельниця Молченського жіночого монастиря ігуменя Феодосія та настоятельниця Рихловського жіночого монастиря ігуменя Олімпіада.