«Ми – Православні!»

15 лютого на Срітення Господнє святкують ще й День Православної молоді. В Духовно-просвітницькому центрі при Соборі святих Трьох Анастасій міста Глухова пройшов захід для молодіжної групи «Ми – Православні!». Напередодні свята один з вихованців центру запитав: «Чим відрізняється православна молодь від іншої молоді?» А й справді, чим? В принципі, молодь скрізь однакова: запальна, енергійна, здатна на вчинки. Зовсім інше питання – «На які саме вчинки»? На невиправданий ризик, щоб довести одноліткам який ти «крутий», чи готовність прийти на допомогу ближньому? У православної молоді є бажання робити щось світле і добре. Така молодь правильно зорієнтована. Завдяки Церкві в неї є розуміння сенсу життя, прагнення духовно розвиватися, боротися зі спокусами сучасного світу. Представники православної молоді всі різні. Кожен має свої обдарування та недоліки, свої мрії та бажання. Та в одному вони схожі: всі вони прийшли до Бога і зрозуміли, що Господь – кращий помічник по життю, що треба жити по Заповідям Божим, брати участь у Церковних Таїнствах. Християнство не заперечує радості життя, а навпаки – наповнює його найвищою радістю від служіння ближньому.