5 липня. Свято Дубовицької ікони Божої Матері

5 липня 2019 року, у день пам’яті Дубовицької ікони Пресвятої Богородиці, очолив Божественну літургію Високопреосвященніший Володимир, митрополит Почаївський. Йому співслужили Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський, Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Боярський та Преосвященніший Антоній, єпископ Путивльський та  численне духівництво єпархії.

Після читання святого Євангелія виголосив проповідь Високопреосвященніший владика Феодосій.
За літургією була піднесена молитва за Мир на Україні.
На запричасному вірші митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словами настанови та привітання.
По завершенні літургії були піднісені молитви до Пресвятої Богородиці, святих великомученика Георгія та священномученика Харалампія, після чого Високопреосвященніший владика Роман подякував духовенству та вірянам за спільну молитву і привітав зі святом.