Щоденні архіви: 07.07.2019

7 липня 2019 року. Неділя 3-тя по П’ятидесятниці, Різдво честного славного Пророка, Предтечі і Крестителя Господня Іоанна

7 липня 2019 року, у Неділю 3-тю по П’ятидесятниці та у свято Різдва честного славного Пророка, Предтечі і Крестителя Господня Іоанна Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський, звершив Божественну літургію у Молченському жіночому монастирі в храмі честного славного Пророка, Предтечі і Крестителя Господня Іоанна. Архіпастирю співслужило духівництво єпархії.
Після Отче наш до людей зі словом проповіді звернувся секретар Конотопської єпархії протоієрей Богдан Никитюк.
На завершення Богослужіння Високопреосвященніший владика Роман підніс молитви до честного славного Пророка, після чого привітав вірян зі святом та виголосив слово настанови.
Напередодні архіпастир очолив всенічне святкове Богослужіння у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м.Конотоп.

Продовжити читання