Чин погребіння Ямпільського благочинного архімандрита Миколая (Поліщук)

06 лютого у день пам’яті блж. Ксенії Петербурзької благочинний Ямпільського округу архімандрит Миколай (Поліщук) помер від тяжкої хвороби.

08 лютого Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив заупокійну Божественну літургію у Різдва Преосвятої Богородиці Глинській пустині.

Владиці співслужило духівництво Конотопської єпархії та братія пустині.

За Богослужінням архіпастир возніс свої молитви за спокій новопреставленого архімандрита Миколая.

Після Божественної літургії духівництво на чолі з владикою Романом звершили чин погребіння.

По завершенні чину відспівування гроб з тілом покійного архімандрита Миколая духівництво на чолі з архіпастирем доставили на розташоване монастирське кладовище, де і було сховане.
Царство Небесне і вічний спочинок багатолітньому насельнику Глинської пустині, клірику Конотопської єпархії архімандриту Миколаю (Поліщук).
Вічна Вам пам’ять дорогий отець.