Допомога військовим та нужденним яку передає Конотопська єпархія

З початку військової агресії Росії щодо України, духовенство та прихожани храмів Конотопський єпархії Української Православної Церкви активно долучилися до збору, ввезення та роздачі гуманітарної допомоги для військових, соціально-незабезпечених категорій населення та вимушених переселенців.

Так, зокрема: м. Конотоп та Конотопське благочиння зібрали та роздали близько 3 тонн продуктів харчування та 150 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; м. Шостка та Шосткинське благочиння – 2 т. 800 кг. продуктів харчування та 200 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; м. Глухів та Глухівське благочиння – 700 кг. продуктів харчування та 100 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Путивль та Путивльське благочиння – 500 кг. продуктів харчування та 50 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Ямпіль та Ямпільське благочиння – 600 кг. продуктів харчування та 80 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Середина-Буда і благочиння – 500 кг. продуктів харчування та 200 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Кролевець і благочиння – 2 т. 300 кг. продуктів харчування та 400 кг. одягу, взуття та засобів гігієни.

Окрім цього було роздано ліків як лікувальним установам так і простим людям на суму більше 30000 грн..

Варто звернути увагу, що Конотопське єпархіальне управління щодня годує гарячими обідами до 40 чоловік нужденним, а м. Шостка, зокрема храм Різдва Христового – до 50 чоловік. Храми м. Кролевець та м. Ямпіль ліплять вареники та випікають хліб і пиріжки, чим допомагають військовим та теробороні.

Загалом, підсумувавши, бачимо, що від початку війни Конотопська єпархія зібрала та допомогла продуктами харчування вагою близько 11 – ти тонн, одягом та засобами гігієни більше однієї тонни 200 кг., ліками на суму 30000 грн. та ін.

І наостанок приносимо велику подяку Румунській Православній Церкві та особисто митрополиту Чернівецькому і Буковинському Мелетію за надану допомогу віруючим Конотопської єпархії, загалом близько 12 тонн (продукти харчування, одяг, взуття, дитяче харчування, памперси, миюче та засоби особистої гігієни).