СВЯТО АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

Життя віруючої людини – місія. Адже кожен, хто носить Христове ім’я, покликаний протягом усього земного шляху являти непорушну істину: Божий Син воскрес і дав кожній людині можливість до спасіння. Але порятунок неможливо без волі самої людини і без змін, що відбуваються в результаті роботи над собою. Саме ця зміна, розворот від зла до добра, і стає визначальним аргументом для людей, які сумніваються в істинності християнства: вони починають вірити після того, як бачать зміни в людях після Хрещення і їх непохитну віру. Прикладами ж такого життя завжди служили люди, які залишили все, щоб піти за Учителем з Галілеї – апостоли, з числа яких з давніх часів особливо шанувалися Петро і Павло, як найбільш ревні проповідники Слова Божого.

12 липня, у пам’яті святих апостолів Петра і Павла, керуючий Конотопською єпархією – архієпископ Роман – співслужив за Божественною Літургією Високопреосвященнішому Мелетію, митрополиту Чернівецькому і Буковинському у храмі на честь святих апостолів Петра і Павла с. Плоска Чернівецької області.

У цей день відзначалося 110 років з відкриття храму.