Вознесіння Господнє

10 червня 2021 року у день свята Вознесіння Господнього, Високопреосвященнійший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський очолив престольне торжество у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп. Його Високопреосвященству співсліжили серетар єпархії та настоятель собору протоієрей Богдан Никитюк та духовенство єпархії. Після запричасного вірша зі словами проповіді до присутніх звернувся настоятель храму на честь Різдва Христового м. Шостка протоієрей Володимир Казмірук. Після літургії відбувся хресний хід навколо собору. На завершення Високопреосвященнійший Владика вручив єпархіальні грамоти мирянам які понесли труди на благо собору та недільної школи яка діє на території собору.