Свято Жировицької ікони Пресвятої Богородиці

20 травня 2021 року у день свята на честь Жировицької ікони Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну літургію у Свято-Харалампієвському жіночому монастирі села Гамаліївка. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Конотопської єпархії. Під час літургії була піднесена молитва про припинення короновірусної хвороби. Після літургії був завершений чин славлення перед чудотворним образом Жировицької ікони Пресвятої Богородиці який відобразився на склі ще в 2006 році в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці який на той час знаходився на території виправної колонії. Після закриття колонії цей чудотворний образ був перенесений до Харалампієвського монастиря.