17.04.2021 Свято Похвали Пресвятої Богородиці

17.04.2021 року у день свята Похвали Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь Святої Трійці в селі Любитово Конотопського благочиння. Його Високопреосвященству співслужили секретар Конотопської єпархії протоієрей Богдан Никитюк та духовенство благочиння. Після читання Святого Євангелія Високопреосвященніший Владика звернувся до вірян зі словами проповіді в якій розповів про виникнення та особливості цього свята. Накануні ввечері Високопреосвященніший Владика очолив особливу утреню службу з читанням канону Пресвятої Богородиці. Перед службою відбулась зустріч святих мощей та чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Молченська.