Неділя 1-ша Великого Посту

21.03.2021р. в Неділю 1-шу Великого Посту Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глуховський звершив Божественну літургію у Трьох Анастасієвському соборі міста Глухів.
Під час літургії була піднесена молитва про припинення “короновірусної хвороби”. Після Святого Євангелія Високопреосвященніший Владика звернувся зі словами проповіді у якій розповів вірянам про історію святкування пам’яті дня Торжества Православ’я та дав настанови на Великий Піст. Після Божественної літургії було завершено хресний хід до Свято-Вознесенського храму міста Глухів. У хресній ході через місто з молитвою було пронесено мощі святих та ікони Богородиці та Спасителя. Після хресного ходу було завершено чин Торжества Православ’я у Свято-Вознесенському храмі.
Накануні ввечері Високопреосвященніший Владика очолив Всенічне бдіння у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп.