З благословення Високопреосвященнійшого архієпископа Романа, Конотопська єпархія взяла участь в одноденному форумі.

 

9 лютого 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києві відбувся одноденний форум «Соціальне служіння Церкви в галузі подолання алкоголізму та наркоманії». Організатором виступило Свято-Володимирське братство тверезості при Синодальному відділі УПЦ у справах молоді.

 

Форум проходив у духовно-просвітницькому центрі «Апостоли» при ставропігійному храмі на честь Собору славних і всехвальних 12-ти апостолів і зібрав близько 50 представників єпархій, соціальних відділів і священнослужителів, щоб представити роботу братств тверезості, розповісти про сучасні форми реабілітації та про діяльність реабілітаційних центрів, що співпрацюють з Українською Православною Церквою.

 

Представниками від Конотопської єпархії присутніми на форумі були, голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Олексій Бекетов з дружиною Евгенією, та протоієрей Валерій Федоренко.

 

Як відзначають у Свято-Володимирському братстві тверезості, за даними ВООЗ, кожна п’ята смерть в Україні настає з причин, пов’язаних із вживанням алкоголю або інших наркотичних речовин. Пияцтво та наркоманія є одними з головних причин руйнування традиційного укладу життя, глибокої кризи інституту сім’ї, зростання числа розлучень і покинутих дітей, зниження рівня моральності й культури, поваги до праці, вагомих економічних втрат тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *