РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Богослужіння — час послухати голос серця, його діалог з Богом. Опівночі стрілка годинника як бігун розриває своїм тілом стрічку фінішної межі. Дистанція поста залишається позаду. У цей момент настає Різдво? Зовнішнє механічна зміна незаперечно свідчить про зміну в духовному світі? Якусь мить — і ось вже якийсь результат? Серце говорить інакше. Погляд ковзає по обличчях навколишній людей. Незнайомі та рідні в повсякденному житті — все вони зараз брати та сестри. Тому що все тут — у Свято-Вознесенському кафедральному соборі. І коли серце, нарешті, відчуває, панують в цьому невеликому просторі мир і благовоління, воно однозначно говорить: «Настало Різдво Христове!”
В ніч з 6 на 7 січня Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну Літургію у співслужінні кліру собору, після Літургіі Владика з духовенством заспівали колядки.