Керуючий Конотопською єпархією взяв участь у богослужінні з нагоди святкування Дня Ангела митрополита Климента

Удень пам’яті священномученика Климента, папи Римського, 8 грудня 2020 року, на запрошення керуючого Ніжинською єпархією Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський взяв участь у святкуванні дня тезоіменитства митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента.

З нагоди свята, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Ніжина була відслужена соборна Божественна літургія, яку очолив намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Участь у богослужінні також взяли архіпастирі УПЦ та гості у священному сані.

На завершення Літургії був звершений чин славління біля ікони священномученика Климента Римського, після чого архіпастирі привітали митрополита Климента з Днем Ангела.