РАДУЙСЯ РАДОСТЕ НАША

З самого свого заснування Свята Церква проявляла особливу повагу до Тієї, через Яку втілилося Божественне Слово. І кожне свято, присвячене Пресвятій Діві, Церква зустрічає з особливим захопленням і радістю. Українським народом Матір Божа завжди сприймалася, як близька та рідна Заступниця. Вся історія нашої Батьківщини пройнята Її любов’ю, Її турботою, Її Покровом.
Сьогодні у день святкування Покрову Пресвятої Богородиці, та свого дня народження Високопреосвященнійший Архієпископ Роман відслужив Боженственну Літургію у кафедральному соборі м. Конотоп. Архіпастирю співслужили секретарь та настоятель кафедрального собору протоієрей Богдан Никитюк, благочинні конотопської єпархії та духовенство єпархії. Після «Отче наш» благочинний Кролевецького округу протоієрей Михаїл Минда розповів віруючим про історію свята Покрова.