Щоденні архіви: 30.09.2020

СВЯТИИ МУЧЕНИЦЫ МОЛИТЕ БОГА О НАС

30 вересня 2020 року у день пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському храмі м. Конотоп у співслужінні духовенства Конотопського благочиння.

ХРЕСНИЙ ХІД

27 вересня розпочався традиційний хресний хід до Софронієво-Молченського монастиря. Продовжити читання

ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

27 вересня у день Всесвітнього Воздвиження Чесного Хреста Господнього Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський очолив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Конотоп. Продовжити читання

АРХІПАСТИР ОСВЯТИВ НОВИЙ ХРАМ У КРОЛЕВЕЦЬКОМУ БЛАГОЧИННІ

26 вересня 2020 року Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив освячення храму на честь свята Покрова Пресвятої Богородиці у с. Ярове Кролевецкого округу.

Після освячення храму Архіпастир очолив Божественну Літургію у співслужінні благочинного Кролевецкого округу протоієрея Михаїла Минди та духовенства благочиння.

Продовжити читання

Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський вшанував пам’ять Митрополита Іринея (Семка)

У ніч з 22 на 23 вересня 2019 р., у третю річницю блаженної кончини Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Іринея (Семка), у Миколаївському кафедральному соборі м. Ніжина було звершено заупокійне всенічне бдіння (парастас), Божественну літургію та панахиду за упокій душі спочилого архіпастиря. Продовжити читання

ПРЕПОДОБНЫЕ ОТЦЫ ГЛИНСКИЕ МОЛИТЕ БОГА О НАС

22 вересня 2020 року у день пам’яті преподобних отців Глинських Високопреосвященніший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський співслужив за богослужінням митрополиту Запорізькому і Мелітопольському Луці у Різдва-Богородиці Глинському монастирі.