В СУМАХ ПРОЙШЛИ БОГОСЛУЖІННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ПРОРОКА ІЛЛІ

Нет описания фото.

Сьогодні Свята Церква згадує життя пророка Іллі – старозавітного праведника та борця з ідолопоклонством.

Служіння пророка почалося після розділення єврейської держави на царства – Ізраїльське та Іудейське. Бог послав Іллю до ізраїльського царя Ахава та євреям, які стали поклонятися ідолу Ваалу.

Пророк запропонував жерцям Ваала змагання: спочатку вони, а потім Ілля принесуть жертви і кожен закличе ім’я свого бога. Той бог, який зведе вогонь з неба – і є справжній Бог. Жерці з ранку і до вечора кликали ідола, але вогонь так і не зійшов. Тоді пророк Ілля закликав ім’я Бога Авраама, Ісака та Якова – негайно ж з неба зійшов вогонь і спалив жертву. Ставши свідками подібного дива, євреї звернулися до істинного Творця. Коли служіння Іллі завершилося, то Господь підніс його на небо у вогненній колісниці.

2 серпня 2020 року у Пророко-Іллінському храмі м. Суми пройшло богослужіння дня пам’яті святого пророка Іллі. Літургію в день престольного свята очолив митрополит Сумський і Охтирський Євлогій у співслужінні архієпископа Конотопського і Глухівського Романа.

Архіпастирям співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Шульга та числене духовенство, що прибуло до Пророко-Іллінського храму на престольне торжество.

На изображении может находиться: один или несколько человек, толпа, цветок, растение, небо и на улице

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Евлогий Гутченко, люди стоят

На изображении может находиться: 8 человек, люди стоят