НА СВЯТО ТРОЇЦІ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ РОМАН ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ

Знову Церква у всій своїй повноті переживає подію, яка сталася одного разу, але триває і досі. Це П’ятидеятниця. Три з половиною роки Бог Своїм втіленим Словом творив тіло Церкви — закликав учнів і поширював Благу звістку. І ось, на п’ятдесятий день після Воскресіння Ісуса Христа, Бог вдихнув в це тіло Життя — Святого Духа, який наповнив її Своїми дарами і таїнствами. Тоді забилося серце Церкви, яке продовжує стукати і нині. У той же день людям абсолютно ясно відкрилася Троїчність Осіб Єдиного Бога, між Якими панує любов, і причасниками якої може стати кожна людина.

7 червня 2020 року Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну Літургію та вечірню з коліноприклонними молитвами у Свято-Вознесенсському соборі м. Конотоп

Наприкінці богослужіння протоієрей Володимир Ковшар виголосив проповідь.