У НЕДІЛЮ СВЯТИХ ОТЦІВ І ВСЕЛЕНСЬКОГО СОБОРУ КОНОТОПСЬКИЙ АРХІПАСТИР ОЧОЛИВ ЛІТУРГІЮ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении

Відразу після того, як Господь Ісус Христос вознісся на небо до Свого Отця, Його найближчі учні зібралися в Сіонській світлиці і стали чекати «іншого Утішителя». Весь цей час вони молилися (Деян 1:14) і міркували про побачене і почуте за три роки від свого Учителя. Те Откровення, яке Христос приніс на землю настільки кардинально змінювало уявлення про відносини між Богом і людиною, що осмислювати і захищати його від спотворень довелося не одному поколінню християн. Тому Церква в недільний день між Вознесінням і П’ятидесятницею встановила святкування пам’яті отців I Вселенського собору – святих, які поклали початок загальноцерковного осмислення вчення Господа і одностайного свідоцтва про це на увесь світ.
31 травня Божественну Літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Конотоп звершив Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський.

На изображении может находиться: 1 человек, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении