АРХІЄПИСКОП РОМАН ОЧОЛИВ ЛІТУРГІЮ У МИКОЛАЇВСЬКОМУ ХРАМІ ПУТИЛИ В ДЕНЬ ЙОГО ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА

Віруючій людині властиво прагнення розглянути Промисел Божий у своєму житті: поміркувати над послідовністю подій і знайомств з людьми. Але правильно оцінити те, що трапилося можна тільки через певний час, коли стає зрозумілим «напрямок» Божественного піклування. Аналогічна ситуація виникає, якщо уважно поспостерігати за ходом людської історії: сучасники і їх нащадки можуть зовсім по-різному сприймати один і той же факт. Саме такою подією і стало перенесення мощей святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, в італійське місто Барі.

22 травня, в день пам’яті перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця в Барі, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман звершив Літургію у Свяо-Миколаївському храмі смт Путила Чернівецької області.