У НЕДІЛЮ 4-ту ПІСЛЯ ПАСХИ КОНОТОПСЬКИЙ АРХІПАСТИР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ

Християнське богослов’я стверджує, що кожен віруючий покликаний пережити унікальний досвід зустрічі з Богом. Хтось впускає Його у своє життя з народження, хтось в юності, а хтось на порозі смерті. Однак є й такі люди, до яких Господь приходить тільки тоді, коли вони втрачають будь-яку надію на допомогу. Саме в такі моменти людина готова не тільки повірити в диво, але і всім серцем прийняти його Виконавця. Саме про таку зустріч нагадує четверта неділя після Пасхи, іменована Неділею про розслабленого.

10 травня, у Неділю про розслабленого, у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп архієпископ Конотопський і Глухівський Роман звершив Божественну Літургію у співслужінні соборного духовенства.