АРХІЄПИСКОП РОМАН ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НЕДІЛІ ЖІНОК-МИРОНОСИЦЬ

Раннім недільним ранком кілька жінок прийшли до печери, в якій був похований Ісус. Вони хотіли зробити традиційний для юдейський культури обряд поховання. Вхід був відкритий. «Невже він повстав, як Лазар?», – прошепотіла Марія Магдалина. «Або Його тіло викрали», – знизивши голос, сказала Соломія. Усередині жінки побачили прекрасного юнака, що сидів на краю порожнього гробу. Він сказав, що Той, Кого вони шукають — воскрес і чекає їх в Галілеї. Негайно жінки з радісними криками «Воскрес! Воскрес! » поспішили до апостолів. По дорозі їх зустрів Господь. Так прості жінки стали першими, кому з’явився воскреслий Спаситель. І вони ж першими сповістили про це світу. Але чи тільки за це Церква прославила їх в лику святих? Напевно ні. Швидше за все, тому що того ранку їх надія на диво була сильніше відчаю, а любов до Вчителя виявилася сильнішою людського розуму.

3 травня 2020 року у храмі на честь Різдва Христового м. Шостка архієпископ Роман очолив недільну Божественну Літургію за якою йому співслужило духовенство єпархії.