У НЕДІЛЮ ЧЕТВЕРТУ ВЕЛИКОГО ПОСТУ ЗВЕРШИЛАСЯ БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ

Цієї неділі Церква згадує життя та труди преподобного Іоанна Лествичника, ченця, що жив у VII столітті. Святий Іоанн провів у Синайській пустелі сорок років, вправляючись в молитві та аскетичних подвигах. Свій досвід духовної боротьби преподобний виклав у творі «Лествиця», яке вже протягом багатьох століть є джерелом безцінних спасенних знань для все нових поколінь християн. Книга докладно описує основні етапи сходження людської душі по «сходах» чеснот, вказуючи на всі можливі небезпеки та спокуси, що підстерігають її на цьому непростому шляху.

Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі м. Конотоп у співслужінні духовенства собору.