У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ПРОЙШЛИ БОГОСЛУЖІННЯ НЕДІЛІ ТОРЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я

Корабель Церкви Христової вже понад двадцять століть пливе по океану людської історії. За цей час його борти відчували різної сили шторми, а вітрила боролися із зустрічними вітрами. Але Святий Дух завжди виводив церковний корабель з найпотужніших бур і рятував від небезпечних рифів. І сьогодні, в першу неділю  Великого посту, Церква торжествує остаточну перемогу над безоднею єресей, останньою з яких стало іконоборство.

8 березня 2020 року, в Неділю Торжества Православ’я, Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі.

Після читання Євангелія настоятель собору протоієрей Богдан Никитюк звернувся до віруючих із проповіддю.

Після закінчення заамвонної молитви архієпископ Роман очолив чин Торжества Православ’я — особливий подячний молебень, який Східні християнські Церкви звершують з IX століття в ознаменування завершення процесу формування догматичного вчення Святої Церкви та подолання численних єресей і розколів.