ПРАВЛЯЧИЙ АРХІЄРЕЙ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ НА СВЯТО ОБРІЗАННЯ ГОСПОДЯ

Зі старозавітних часів Бог особливим чином виділяв єврейський народ з сотень язичницьких племен. І відмітними ознаками були не лише монотеїзм або одкровення пророкам, але й унікальний обряд — обрізання для хлопчиків на восьмий день після народження. На початку нашої ери з’явилося Хрещення, що символічно замінило собою обов’язковий обряд релігійної ініціації і для євреїв і для язичників.
З того часу азбучне виконання традицій або специфічні форми поклоніння пішли на друге місце. Перше місце зайняло особисте і добровільне рішення людини — визнати Ісуса Христа своїм Спасителем. По сенсу це стало “обрізанням” серця, слід після якого ніколи не гоїться, нагадуючи про шлях Людини, від якої колись відмовився світ.
В день Обрізання Господня у храмі Різдва Богородиці міста Середина Буда архієпископ Конотопський і Глухівський Роман звершив Літургію.