КОНОТОПСЬКИЙ АРХІПАСТИР ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ НА ЧЕСТЬ ПРЕПОДОБНОГО АМФІЛОХІЯ ПОЧАЇВСЬКОГО

1 січня 2020 року у день блаженної кончини преподобного Амфілохія Почаївського, у Свято-Успенській Почаївській Лаврі були звершенні урочисті богослужіння, на які зібралися тисячі віруючих.

Всенічне бдіння і пізню Літургію в обителі очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк. Владиці співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Пінський і Лунінецький Стефан (Білоруський екзархат РПЦ), архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, а також братія обителі та гості у священному сані.

Під час богослужіння з архіпастирським словом до віруючих звернувся митрополит Климент.

Після завершення пізньої Літургії святі мощі були перенесені в Печерний храм, де вони завжди спочивають.