19 вересня 2019 року. Освячення храму на честь Барської ікони Пресвятої Богородиці у Барському жіночому монастирі.

19 вересня, у день свята на честь Києво-Братської ікони Божої Матері, у Барському жіночому монастирі відбулось освячення головного (верхнього) храму на честь Барської ікони Пресвятої Богородиці.

Освячення звершили митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Фастівський Даміан. Владикам співслужили священики Вінницької єпархії. Після освячення архієреї разом з духовенством звершили Божественну літургію. За богослужінням молились сестри монастиря на чолі з настоятелькою ігуменією Антонією (Стаценко) та чисельні богомольці. По завершенні Літургії митрополит Варсонофій привітав із знаменною подією будівельників храму, подякував їм за труди та благословив іконами Пресвятої Богородиці.