11 вересня 2019 року. Усікновіння чесної глави святого славного Пророка Предтечі і Крестителя Господня Іоанна

11 вересня 2019 року, у день пам’яті Усікновіння чесної глави святого славного Пророка Предтечі і Крестителя Господня Іоанна, Високопреосвященніщий Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Путила Чернівецької єпархії. Архіпастирю співслужило духівництво Чернівецької та Конотопської єпархії.

Після Отче наш ієромонах Андронік (Зеньков) звернувся до людей зі словом проповіді.
На завершення Богослужіння владика очолив акафіст іконі Божої Матері “Всецариця”, яка була привезена із Гамаліївського жіночого монастиря, що в Конотопській єпархії. Після чого привітав парафіян зі святом та виголосив слово настанови.