09 серпня 2019 року. День святого великомученика та цілителя Пантелеімона

09.08.2019 р. у день святого великомученика та цілителя Пантелеімона Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп. Владиці співслужило духівництво єпархії.
За Богослужінням архіпастир підніс свої молитви за Мир на Україні.
Після причасного вірша протоієрей Олексій Яцейко виголосив проповідь, де розповів життя святого великомученика.
В кінець Богослужіння духівництво на чолі з Високопреосвященнішим Романом піднесли свої молитви до святого великомученика і цілителя Пантелеімона. Після чого всі присутні були окроплені освяченою водою.
Також до парафіян звернувся Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський, де привітав всіх з престольним святом, побажав усім міцного здоров’я, бадьорості духу та молитви до святого за цілесне та духовне здоров’я.