7 травня. Богослужіння у Молченському монастирі

07 травня у день святкування Молченської ікони Божої Матері Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив святкову Божественну літургію у Молченській жіночій обителі міста Путивль Конотопської єпархії. Владиці співслужили священнослужителі Конотопської єпархії.
Перед Богослужінням велика кількість людей пройшли Хресною ходою з Молченською іконою Божої Матері із Спасо-Преображенського храму міста Путивль до самого Молченського монастиря.
Цього дня чимало вірян прийшли до Святої обителі, щоб принести від свого серця щиру молитву чи то прохання, чи то хвали, чи подяки до Божої Матері.
По Отче наш благочинний Кролевецького округу протоієрей Михаїл Минда виголосив проповідь.
В кінці Богослужіння архієпископ Роман підніс свої молитви до Пресвятої Богородиці перед Молченським Її образом.