28 квітня. Світле Христове Воскресіння

28 квітня 2018 р. Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Пасхальну Божественну літургію у Свято-Вознесенському кафедральному соборі міста Конотоп. Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Богдан Никитюк, клірик собору протоієрей Володимир Ковшар, клірик собору ієрей Іван Бородін, клірик собору протодиякон Василь Нисторяк, особистий секретар владики архідиякон Гедеон.

Перед Богослужінням з архієрейських рук люди отримали Благодатний Вогонь. По завершені Утрені було прочитане огласительне слово свт. Іоанна Золотоустого. Під час літургії були прочитані Пасхальні привітання Високопреосвященнішого архієпископа Романа та Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського і всієї України.

По закінченню Богослужіння архіпастир звершив чин освячення артоса та пасхальних куличів.