23 лютого. Богослужіння у Свято-Харалампіївському жіночому монастирі.

23 лютого у день пам’яті священномученика Харалампія Високопреосвященніший Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський звершив Божественну літургію у співслужінні Високопреосвященнішого Климента, архієпископа Ніжинського і Прилуцького.

Богослужіння було звершене у Свято-Харалампіївському жіночому монастирі. Архіпастирям співслужили.

Після Отче наш архієпископ Климент виголосив проповідь.

По завершенні Богослужіння була піднесена молитва до священномученика Харалампія, де священство та віряни молилися про заступництво святого та відродження обителі.

Високопреосвященніший владика Роман привітав владику Климента зі святом, побажавши покровительства святого на життєвому шляху. З привітанням владика Роман звернувся і до чисельної пастви, до людей, що прийшли сьогодні помолитися священномученику та розділити радість свята.