_DSC026014 вересня 2013 року, у селі Вирівка Конотопського району відбулося обласне благодійне свято “Ми діти твої, рідний краю!”. У заході взяли участь народний депутат України Ігор Молоток, заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Любов Ніконова, голова районної ради Анатолій Боярчук, голова райдержадміністрації Олександр Луговий, почесний громадянин міста Конотоп Тетяна Єрьоміна, почесний земляк села Вирівка Микола Луцик, депутати районної ради, селищний та сільські голови Конотопського району, духовенство району, місцеві жителі, інші почесні гості, а також уродженці села Вирівка, які з’їхались з усіх куточків України.

Даний фестиваль вже є традиційним та проводиться третій рік поспіль, під час якого збираються кошти на відродження храмів. Мета Фестивалю – підняти духовність народу через відродження храмів. На самому святі, вітання від імені Керуючого Конотопською єпархією Преосвященнішого Владики Романа та благословіння учасникам фестивалю та всім присутнім передав завідуючий канцелярією єпархії протоієрей Богдан Никитюк.